Živnostenský list

Certifikáty a osvědčení

Pár slov o nás

Dobrý den, jmenuji se Vítězslav Čihák a vítám Vás na našich stránkách.

Působíme jako volné sdružení řemeslníků, kde každý je specializován na konkrétní profesi a konkrétní činnost. Snažíme se, aby každá námi započatá akce probíhala tak, jak má ke spokojenosti našich zákazníků.

Díky tomuto pracovnímu modelu, při kterém dosahujeme minimálních režijních nákladů, můžeme našim zákazníkům nabídnout i zajímavé ceny jejich zakázek. Žádná práce nám není cizí. Od drobných řemeslných prací až po rodinné domy na klíč, díky vzájemné spolupráci zvládneme téměř každý váš úkol či přání s maximální kvalitou a pečlivostí, která se začíná u většiny stavebních firem ztrácet, jelikož nezaměstnávají už jen skutečné řemeslníky, ale pracovníky různých profesí, které se stavebnictvím nemají nic společného!

Kromě těchto již dnes vzácných vlastností na trhu práce Vám nabízíme příjemnou spolupráci, ochotu a v neposlední řadě DŮVĚRU v nás jakožto vašich řemeslníků. V našem okolí máme řadu spokojených zákazníků, kteří od pověšení obrázku po jakoukoli opravu v bytě či v domě, až po kompletní rekonstrukce včetně výroby kuchyní a nábytku, řeší vše už jen přes nás. Stačí jen zavolat a my se o vše postaráme.

Kontakt